Náš tým

Manažer restaurace

Manažer Bohumil Doležal

Bohumil Doležal

Školní povinnost, práce, koníček a zábava. Přesně tímto směrem se vyvíjí můj vztah ke gastronomii. Rozhoduji se na základě racionálních úvah, do kterých vkládám intuici a zkušenosti nabrané téměř za dvacet let praxe v oboru. Jsem patriot, který s pokorou a úsměvem bere celý svůj život. Vím, že součástí úspěchu je kvalitní tým lidí. Každý, kdo se chce v našem týmu prosadit, musí do své práce dát úsměv, empatii a především své srdce. Je mi ctí vést tým lidí, kterým jsem oporou a zárukou profesionality. Pracovní úspěch mých kolegů je mi odměnou. Nemám rád lež, přetvářku, med a výšky.

Snoubení se gastronomie s mým životem beru jako poslání dané do vínku. Velmi obdivuji mé blízké za jejich podporu a trpělivost, neboť bez tohoto by mé štěstí nikdy nebylo dokonalé.

Šéfkuchař

Šéfkuchař Jan Herout

Jan Herout

Určitě si každý myslí, že jsem chtěl být od malička kuchařem, ale opak je pravdou. Už jako malý jsem chtěl být zedníkem podle svého dědy. Líbilo se mi, že po člověku zůstane na dlouhá léta něco hmatatelného. Jen náhodou jsem se stal kuchařem. Dlouhý příběh… Od učení už mě vaření provází celým životem, po celou dobu jsem měl možnost setkat se s velkou spoustou světových kuchařů, od kterých se člověk rád nechá inspirovat.

Vaření je moje práce i koníček. Je to krásná, voňavá a spoustou chutí propletená věc. Ale i já si potřebuji občas oddychnout a nabrat síly, a to nejlepší místo je přeci u vody na rybách. Trochu adrenalinu navíc mně vlévá do žil moje další vášeň motorka. No a teď zpátky do práce, ať vám mám co nabídnout, až přijdete na něco dobrého :-)

POTREFENÁ HUSA
Kopeckého sady
Martinská 1, Plzeň

Zobrazit na mapě

Otevírací doba:
NE – ČT 11:00 – 24:00
PÁ – SO 11:00 – 01:00

Manažer restaurace:
Bohumil Doležal

Šéfkuchař:
Jan Herout

Rezervace:
377 320 832
777 760 146

UDÁLOSTI JANÁK BROS.

25. 04. 2014

Take away Restaurace Bohemia

Dle denní nabídky Restaurace Bohemia si můžete objednat oběd s sebou. Stačí pouze poslat email, kde napíšete:

  • jméno a příjmení
  • telefon
  • jídlo, které si chcete objednat a počet porcí. Aktuální …

všechny události

UDÁLOSTI JANÁK BROS.

Přidejte se k našemu týmu kuchařů!
Oznámení o EET

všechny události